Práce Nabídka zaměstnání

Foundeik Metal s.r.o.

Nádražní 588, Hlubočky

Jitka Kališová
585 153 677
  • vztah

    Dohoda o pracovní činnosti

  • směny

    Dvousměnný provoz

  • min. vzdělání

    Bez vzdělání

Nástupní plat 25 000,- až 40 000,- Kč

Popis pozice:
- ruční zakládání jader do forem na poloautomatických strojích
- praxe není podmínkou, pracovníky si zaučíme
- nástup možný IHNED
- náborový příspěvek 20.000,- Kč

Nabízíme:
- příplatky: výkonové, za přesčasy, noční směny, pracovní prostředí, víkendy, svátky
- příspěvek na stravování
- stravenky za odpracované dvanáctihodinové směny
- penzijní připojištění
- 188 hodin dovolené (o 38 hodin více než je v Zákoníku práce)
- možnost přivýdělku (víkendy)
- možnost vykonávat i brigádně
- výhodné telefonní tarify
- možný příspěvek na dopravu
- zájemcům s trvalým bydlištěm mimo region zajistíme ubytování s možností příspěvku
- výborné dopravní spojení navazující na směny
- práce od pondělí do pátku - víkendy volné
- ranní směna 06:05 - 14:05hod, noční směna 22:05 -06:05hod

Požadujeme:
- praxe není podmínkou

Kontakt je možný POUZE telefonicky (v pracovní dny od 7:00 do 14:00 hodin) nebo emailem.

Zadejte vaše jméno
Zadejte komentář
Podporované formáty: doc, docx, xls, rtf, txt, xls nebo pdf
Zadejte váš email
Opište kontrolní kód
Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.