Práce Nabídka zaměstnání

Konstruktér/ka

SIGMA GROUP a.s.

Jana Sigmunda 313, Lutín

Detail firmy

Hana Dolínková
585 652 525, 606 775 542

  • směny

    Jednosměnný provoz

  • min. vzdělání

    ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástupní plat 22 000,- Kč

Nástup možný ihned.
Pracovní doba od 07:00 hod. do 15:00 hod. Mzda dle praxe.
Požadujeme:
- vzdělání SŠ/VŠ strojírenského zaměření, konstrukční obor
- praxi na pozici konstruktéra ve strojírenství (stroje a zařízení) - praxe může být nahrazena VŠ studiem v oboru strojírenství
- mzda 22.000 Kč (nástupní plat po škole, bez praxe)
- mzda 25.000 Kč - 35.000 Kč (nástupní plat VŠ dle praxe)
- znalost práce na PC - 2D, 3D, CAD, MS Office
- základní znalost AJ, RJ výhodou
- důslednost, samostatnost a spolehlivost v plnění svěřených úkolů
- systematické myšlení s orientací na detail
- proaktivní a iniciativní přístup
- ochota učit se novému a dále se vzdělávat
Náplň práce:
- zpracovává technickou dokumentaci
- navrhuje materiálové provedení
- předepisuje zakázky
- zajišťuje technickou přípravu výroby v oblasti příslušející konstrukci
- spolupracuje při vývoji prototypu a podílí se na předpisu a vyhodnocení prototypových zkoušek
- spolupracuje při poptávce subdodávek
- spolupracuje při tvorbě nabídkových podkladů