Práce Nabídka zaměstnání

Operátoři výroby - montážní dělníci

W&J agency s.r.o. - pracoviště Hněvotín

Hněvotín

Lucie Cyprichová
+420 739 377 039
  • vztah

    Pracovní poměr - plný úvazek

  • směny

    Třísměnný provoz

  • min. vzdělání

    Základní + praktická škola

Nástupní plat 113,- Kč

Pracoviště: Hněvotín č.p. 333, Hněvotín.
Kontakt je možný osobně na adrese Litovelská 115/3, Olomouc.
Pracovní náplň:
- obsluha strojů a zařízení (lisy, ohýbačky, odporové svářečky), práce na montáži (kompletace výrobků)

Požadujeme:
- minimálně základní vzdělání
- manuální zručnost + dobrou pracovní morálku
- dobrý zdravotní stav
- ochotu pracovat v 3 směnném provozu

Nabízíme:
- základní mzda: 113,-Kč/hod.
- osobní ohodnocení: 0 - 800,-Kč
- odměna za využívání FPD: 2 000,-Kč/měs.
- výkonností prémie dle plnění norem: 0 - 40% z NG
- příplatek za odpolední směnu: 10% průměrného výdělku
- příplatek za noční směnu: 15% průměrného výdělku
- příplatek za práci v so-ne: 25% průměrného výdělku
- příplatek za práci přesčas: 25% průměrného výdělku
- příplatek za práci ve svátek: 100% průměrného výdělku

Zam. výhody: práce ve stabilní společnosti, možnost profesního růstu, dotované stravování, týdenní zálohy, ubytování.

Zadejte vaše jméno
Zadejte komentář
Podporované formáty: doc, docx, xls, rtf, txt, xls nebo pdf
Zadejte váš email
Opište kontrolní kód
Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.