Práce Nabídka zaměstnání

Přejímací technik autorizovaného servisu TOYOTA Olomouc

Petr Manek
  • vztah

    Pracovní poměr - plný úvazek

  • směny

    Jednosměnný provoz

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 33 000,- až 38 000,- Kč

Pracovní náplň:
- aktivní práce na PC (web, sada MS Office, on-line katalogy, … )
- komunikace se zákazníkem
- vystavování zakázek servisu
- aktivní spolupráce s kolektivem

Jaké znalosti a dovednosti požadujeme:
- praxe v oboru ( přejímací technik, záruční technik, dílař, nehodový technik, … )
- znalost automobilového prostředí
- zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost, komunikativnost
- technickou zdatnost a logické myšlení
- zájem učit se novým věcem
- řidičský průkaz sk. B

Co vám nabízíme:
- příjemné prostředí zavedené společnosti
- moderně vybavené pracoviště
- motivující mzdové ohodnocení
- příspěvek na stravování

Pracovní doba: Po - Pá 8 - 17 hod.
Uchazeči mohou zasílat životopisy na petr.manek@t-motor.cz
Kontakt POUZE emailem.

MOTOR Zlín s.r.o., autorizovaný prodejce a servis vozidel Toyota, je prosperující česká společnost provozující autosalony ve Zlínském a Olomouckém kraji. Na trhu působíme od roku 2007 a jsme automobiloví nadšenci, auta nás baví! Staňte se členem našeho týmu. U nás je všechno fér!

Zadejte vaše jméno
Zadejte komentář
Podporované formáty: doc, docx, xls, rtf, txt, xls nebo pdf
Zadejte váš email
Opište kontrolní kód
Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.