Práce Nabídka zaměstnání

Provozní zámečník/zámečnice

Foundeik Metal s.r.o.

Nádražní 588, Hlubočky

Jitka Kališová
585 153 677
  • vztah

    Dohoda o pracovní činnosti

  • směny

    Třísměnný provoz

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 23 000,- až 33 000,- Kč

Kontakt je možný POUZE emailem nebo telefonicky (pracovní dny od 7.00 - 14.00 hod.)

Popis pozice:
- preventivní, běžné a střední opravy výrobních strojů a zařízení
- náborový příspěvek 20.000,- Kč
- nástup možný IHNED

Nabízíme:
- příplatky: výkonové, za přesčasy, noční směny, pracovní prostředí, víkendy, svátky
- příspěvek na stravování
- penzijní připojištění
- 188 hodin dovolené (o 38 hodin více než je v Zákoníku práce)
- možný příspěvek na dopravu
- zájemcům s trvalým bydlištěm mimo region zajistíme ubytování s možností příspěvku
- možnost přivýdělku (víkendy)
- výhodné telefonní tarify
- výborné dopravní spojení navazující na směny
- práce od pondělí do pátku, víkendy volné
- ranní směna od 06:05 hod. do 14:05 hod., odpolední směna od 14:05 hod. do 22:05 hod., noční směna od 22:05 hod. do 06:05 hod.

Požadujeme:
- vyučení v oboru zámečník, zámečnické práce, opravy strojů, mechanik, opravář…..
- praxe ve slévárně nebo podobném provozu výhodou, ale není podmínkou
- orientaci v technických výkresech
- pečlivost
- svářečský průkaz výhodou