Práce Nabídka zaměstnání

Svářeč kovů

SIGMA GROUP a.s.

Jana Sigmunda 313, Lutín

Detail firmy

Hana Dolínková
585 652 525, 606 775 542
  • vztah

    Pracovní poměr - plný úvazek

  • směny

    Jednosměnný provoz

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 24 000,- až 25 500,- Kč

První kontakt je možný POUZE telefonicky nebo emailem.
Detail pozice:
- Instruktor svařování kovů, pro Svářečskou školu Lutín
- pracovník na pozici instruktora pro praktický výcvik svářečů, elektrickým obloukem pro metody svařování MAG a MMA

Požadujeme:
- vyučen v oboru strojírenství
- svářečský průkaz s oprávněním ZK 135 1.1 a ZK 111 1.1

Náplň práce:
- provádění praktického výcviku svařování, navařování a pájení součástí i konstrukcí z kovových materiálů a jejich slitin různými technologiemi
- výklad teorie, norem a předpisů pro jednotlivé metody svařování
- kontrola jakosti svárů
- spolupráce s pracovníky vzdělávací instituce
- údržba výukových a technických prostředků
- vedení příslušné dokumentace

Upřesňující informace:
- výhodou zkoušky dle ISO9606-1
- výhodou obsluha soustruhu, strojní pásové pily, svařování plamenem
- v rámci výběrového řízení svaření zkušebních kusů
- po zapracování absolvování 4 týdenního kursu instruktora svařování u České svářečské společnosti ANB.

Pracovní doba od 06:00 hod. do 14:00 hod.
Zam. výhody: Bezplatné jazykové kurzy, příspěvek na penzijní připojištění, podnikové stravování, dovolená navíc, jiné výhody uvedené v kolektivní smlouvě.

Zadejte vaše jméno
Zadejte komentář
Podporované formáty: doc, docx, xls, rtf, txt, xls nebo pdf
Zadejte váš email
Opište kontrolní kód
Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.