Práce Nabídka zaměstnání

Technik/mechanik klimatizací

OK servis Kaplánek, s.r.o. - prac.

Dolní novosadská 516, Olomouc

Detail firmy

Nováková
736 685 338

  • směny

    Jednosměnný provoz

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 28 000,- Kč

Požadujeme: vzdělání v oboru elektro nebo v jiném technickém oboru, ŘP sk. B, samostatnost, flexibilita, manuální zručnost, technické myšlení.
Výhodou: elektro vyhláška č. 50, praxe na obdobné pozici, uživatelská znalost PC.
Náplň práce: montážní a opravářské práce u zákazníka.
Nabízíme:
Hledáme schopného kolegu na HPP do našeho týmu. Jsme rodinná, ryze česká firma působící více jak 20 let na trhu. Nabízíme práci na HPP (hlavní pracovní poměr), smlouva na dobu neurčitou.
Možnost ubytování, mobilní telefon, služební auto, kurzy, zaškolení a rekvalifikace pro certifikaci na práci s F-plyny, firemní benefity, osobní ohodnocení, po zapracování až 5 týdnů dovolené dle odpracované doby. Možnost profesního růstu.
Pracovní doba (orientačně) od 7.00 do 17.00 hod. (bude upřesněno na základě pohovoru).
Kontakt je možný POUZE emailem nebo telefonicky. Životopisy zasílejte na email: novakova@okservispv.cz, nebo volejte na tel: 736 685 338.