Práce Nabídka zaměstnání

Zámečník

UNEX a.s. - pracoviště Uničov

Uničov

Hana Zemanová
585 072 710

  • směny

    Třísměnný provoz

  • min. vzdělání

    Základní + praktická škola

Nástupní plat 22 200,- až 27 000,- Kč

Kontakt POUZE emailem.
Požadavky na pracovníka: čtení výkresové dokumentace, dobrý zdravotní stav, manuální zručnost, dobrá fyzická zdatnost, zodpovědnost, samostatnost a ochota pracovat ve třísměnném provozu (směny v po-pá: 6:00 - 14:00 hod., 14:00 - 22:00 hod., 22:00 - 6:00 hod)., zkušenost ve strojírenství velkou výhodou.
Náplň práce: sestavování ocelových konstrukcí zabrušováním, vyvažováním, slícováním, spojováním šrouby, nýty, pájením a svařováním.
Zam. výhody: Výkonové odměny, dotované stravování v areálu společnosti, týden dovolené navíc, možnost ubytování, výhodný telefonní tarif.