Práce Nabídka zaměstnání

Administrativní pracovník/pracovnice - asistent/asistentka

ESPRIT Real, s.r.o. - pracoviště Olomouc

Vídeňská 676, Olomouc

Aleš Žvátora

  • směny

    Jednosměnný provoz

  • min. vzdělání

    ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástupní plat 20 000,- Kč

Popis výkonu : Komplexní administrativa společnosti
Benefity : příplatek na ošatné, příplatek na dovolenou
Pracovní doba : 8-16 hod, volné víkendy
Zkušební doba : 3 měsíce, nástup dle dohody, možný ihned
Požadavky na uchazeče : Trestní bezúhonnost,
Střední škola ukončena maturitní zkouškou
Bezvadná znalost Office – Word, Excel, internet
Organizovanost, pečlivost
Anglický jazyk – výhodou
Praxe ve stejném profesním oboru výhodou
Znalost účetní osnovy
Příjemné vystupování, asertivní chování a komunikativnost
Náplň práce : Administrativní činnost
Vedení agendy a kanceláře
Komunikace s nájemníky
Vyřizování dokumentů pro státní orgány

Kontakt POUZE po e-mailu, zaslat životopis s foto, telefonicky se pak ozve náš pracovník
uchazečům s terminem osobního pohovoru.