ZPRÁVY Krimi Olomouc

Řidič zdemoloval kapli sv. Anny v Přerově

Řidič narazil do barokní kaple sv. Anny v Přerově, což způsobilo její zdemolování. Svědci poskytli první pomoc a hasiči ošetřovali zraněného řidiče do příletu záchranného vrtulníku. Řidič byl převezen do nemocnice mimo ohrožení života. Příčina nehody je předmětem policejního šetření.

0

Před 3 týdny Michaela Prokopová

Dramatická krádež v olomouckém klenotnictví

V centru Olomouce došlo k dramatické krádeži v klenotnictví, kde muž ukradl šperky a napadl pronásledovatele kamenem. Policie pachatele zatkla na krytém parkovišti. Zloděj má bohatý kriminální rejstřík a nyní mu hrozí až deset let vězení.

0

Před měsícem Jiří Padevěd

Dveře z vrtulníku odpadly mezi vesnicemi

Dveře z ultralehkého vrtulníku odpadly mezi obcemi Slavětín a Luká – Střemeníček, Veselíčko a Ješov. Incident se stal mimo zastavěnou oblast. Pilot nouzově přistál, dveře však nenašel. Policie případ nevyšetřuje. Nález mohou lidé hlásit obecnímu úřadu Luká.

0

Před měsícem Rebeka Schmidt

Opilý řidič havaroval a způsobil škody za 200 tisíc Kč

Čtyřiačtyřicetiletý muž, havaroval na silnici mezi Rejvízem a Dětřichovem po požití alkoholu. Nezvládl zatáčku, narazil do zaparkovaných vozů a poté do stromu. Utrpěl zranění a ztratil vědomí. Škody dosáhly 200 tisíc korun. Policejní vyšetřování pokračuje.

0

Před měsícem Ester Vohradská

Komentátor Milan Antoš vážně zraněn při nehodě u Letňan

Po vážné dopravní nehodě nedaleko stanice metra Letňany je bývalý hokejista Milan Antoš v nemocnici se závažnými zraněními, včetně deseti zlomenin a protržené plíce. Nehodu způsobil řidič odbočujícího vozidla, který Antoše pravděpodobně přehlédl.

0

Před 2 měsíci Miroslav Pucholt

Důchodce přivezl odevzdat funkční granáty v autobuse

Důchodce přinesl do prostějovské policejní stanice igelitovou tašku se 22 cvičnými granáty, jedním ručním granátem a třecím zapalovačem, které našel během úklidu v domě, kde ležely 57 let. Muž cestoval s granáty v autobuse deka kilometrů z Němčic nad Hanou. Policie případ vyšetřuje jako nedovolené ozbrojování.

0

Před 2 měsíci Lenka Hubingerová

Zloději vyloupili dvakrát za sebou hasičárnu

Zbrojnici dobrovolných hasičů v Podolí navštívili zloději dvakrát za sebou. První návštěva skončila krádeží alkoholu za 1 700 Kč, druhá zloději uloupili cennější věci za 70 000 Kč. Policisté již zadrželi pachatele první krádeže, druhý případ stále vyšetřují.

0

Před 4 měsíci Ester Vohradská

Svázal poštovní pracovnici a ukradl několik tisíc korun

Lupič, který svázal poštovní pracovnici a ukradl několik tisíc korun, byl odsouzen k šestiletému trestu odnětí svobody. Pachatel se přiznal k činu, motivací mu byly finanční těžkosti a dluhy.

0

Před 4 měsíci Lenka Hubingerová

Starosta potrestán za dotační podvod

Vrchní soud v Olomouci udělil podmíněný trest a pokutu 300 tisíc Kč starostovi města Vápenná Leošovi Hannigovi. Kauza souvisí s využitím dotace EU na rekonstrukci Latzelovy vily.

0

Před 4 měsíci Michaela Prokopová

Smykem až na firemní parkoviště - škoda za 800 tisíc korun

V Olomouci došlo k podivné nehodě, kdy se Škoda Octavia ocitla mimo cestu v blízkosti obce Bouzov. Řidič podezřelý ze spáchání trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky hrozí až tři roky za mřížemi.

0

Před 4 měsíci Adam Wágner

Žena za mřížemi za brutální útok na přítele

Žena dostala 12 let vězení za pokus o vraždu partnera nožem. Soud jí nařídil léčbu alkoholismu a zaplacení nákladů na léčbu zraněného ve výši 160 tisíc Kč. Pár tvrdil, že zranění bylo nechtěné a muž se zavázal pokračovat ve vztahu.

0

Před 4 měsíci Rebeka Schmidt

Matka usmrtila vlastní dceru, 13 let vězení

Odvolací soud v Olomouci potvrdil trest 13 let vězení pro ženu z Olomoucka za vraždu své desetiměsíční dcery. Polehčující okolnosti zahrnovaly doznání obviněné a svědecké výpovědi. Žalobkyně požadovala vyšší trest kvůli jeho minimálnímu rozsahu.

0

Před 4 měsíci Adam Wágner

Přišla o 2 miliony, policie varuje před podvody na síťích

Česká žena přišla o téměř 2 miliony korun, když investovala do falešných kryptoměn na základě podvodného inzerátu na sociální síti. Po první investici jí na účtu přibylo pouhých 20 korun, což ji přimělo k dalším investicím. Policie varuje před podobnými podvody.

0

Před 4 měsíci Michaela Prokopová

Seniorka na elektrokole zemřela po srážce s vozem

Včera zemřela 70letá žena ve Šumperku po srážce elektrokola s automobilem. Žena nedala řidiči vozidla přednost, což vedlo k tragické kolizi. Záchranáři se ji nepodařilo zachránit.

0

Před 4 měsíci Miroslav Pucholt
Řemesko je OK