Práce Nabídka zaměstnání

Administrativní výpomoc - Dispečer/ka

OK servis Kaplánek, s.r.o. - prac.

Dolní novosadská 516, Olomouc

Kristýna Nováková
  • vztah

    Pracovní poměr - zkrácený úvazek

  • směny

    Jednosměnný provoz

  • min. vzdělání

    ÚSV

Nástupní plat 13 900,- Kč

Pracoviště: Dolní novosadská č.p. 516/84, Olomouc.
Náplň práce:
- přijímání zakázek, plánování termínů provedení, vytváření a následná práce ve firemních tabulkách (Helios, Money, Excel)
- odpovědnost za sledování termínů a jejich plnění v databázích
- koordinace techniků a plánování jejich práce
- práce ve skladu
Požadujeme:
- SŠ vzdělání, komunikativnost, pečlivost
- zkušenosti s prací na podobné pozici výhodou
- časová flexibilita, schopnost samostatné i týmové práce
- odolnost vůči stresu, vysoké pracovní nasazení, pečlivost, samostatnost, logické myšlení
- znalost práce na PC - Money S4 , Helios, Excel, Word, psaní všemi deseti
- trestní bezúhonnost
- ŘP skup. B
Nabízíme:
- zkrácený pracovní úvazek 6 hod.
- pracoviště v Olomouci
- zaškolení, možnost osobního i profesního rozvoje
- další zaměstnanecké výhody
Mzda: 13 900,- Kč
Prac. úvazek: 6 hod.
Veškeré Vámi zaslané materiály budou považovány za důvěrné. Odpovědí na tento inzerát dáváte společnosti OK Servis Kaplánek s.r.o. svůj
souhlas se zpracováním osobních dat dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Pokud se Vám do 14 dnů neozveme, upřednostnili jsme jiné kandidáty pro postup do užšího kola výběrového řízení. Zaměstnavatel: OK Servis Kaplánek, s.r.o.
Životopisy v případě zájmu zasílejte POUZE na: novakova @okservispv.cz, a to v českém jazyce.

Zadejte vaše jméno
Zadejte komentář
Podporované formáty: doc, docx, xls, rtf, txt, xls nebo pdf
Zadejte váš email
Opište kontrolní kód
Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.