Práce Nabídka zaměstnání

Asistent/asistenka prodeje

ADAM Fashion Czech s.r.o. - prac. Olomouc

Polská 1201, Olomouc

Kontakt

  • směny

    Turnusové služby

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 20 000,- Kč

Náplň práce:
- poskytování informací o zboží a pomoc při výběru zboží
- komunikace se zákazníkem a aktivní péče o zákazníka
- aranžování zboží na prodejně
- udržování standardů prodejny
- obsluhování hotovostních a bezhotovostních plateb
- evidence a řešení objednávek
- pracovní doba 12hod/ krátký a dlouhý týden

Zaměstnanecké výhody, benefity
- obratové prémie
- stabilní zaměstnání
- propracovaný systém zapracování
- zaměstnanecké slevy

Informace o mzdě
20000 Kč + Obratové prémie ve výši 2% z Vámi dosažené tržby

Informace pro uchazeče
Žádosti se životopisem zasílejte POUZE na e-mailovou adresu: mzdy@adamsk.eu
Do předmětu zprávy prosím uveďte místo výkonu práce.
Všem uchazečům děkujeme za projevený zájem. Uchazeče, kteří splňují naše požadavky, budeme obratem kontaktovat.