Práce Nabídka zaměstnání

Asistent/ka

Intertrade Moravia s.r.o. - pracoviště

Blažejské náměstí 97, Olomouc

Kontakt

  • směny

    Jednosměnný provoz

  • min. vzdělání

    ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástupní plat 22 000,- až 40 000,- Kč

Pracoviště: Blažejské náměstí č.p. 97/7, 779 00 Olomouc 9.
Co Vás čeká na pozici?
- Vyhledávání a kontaktování zákazníků.
- Komunikace se zákazníky a péče o ně.
- Příprava akcí a účast na nich.
- Administrativa.

Co očekáváme od Vás:
- Organizační schopnosti, komunikativnost, samostatnost, pečlivost, spolehlivost, loajalitu, aktivitu a orientaci na úspěch.
- Umění telefonovat a navazovat obchodní vztahy.
- Příjemný vzhled a vystupování.
- Nadstandardní znalost práce s PC.
- Vzdělání minimálně středoškolské, vysokoškolské, pozice je vhodná i pro absolventy.
- Řidičský průkaz sk. B a zkušenosti vítány.
- Zkušenosti s přímým prodejem jsou výhodou.

Co nabízíme na oplátku Vám:
- Zodpovědnou a kreativní práci na hlavní pracovní poměr nebo částečný úvazek, popř. možnost spolupráce i na živnostenský list.
- Tradice společnosti více než 10 let.
- Možnost nastavení podmínek spolupráce individuálně dle Vašich zkušeností.
- Pracovní zázemí v centru Olomouce u stabilní společnosti, kvalitní zaškolení a podporu zkušených kolegů.
- Finanční ohodnocení (stálá mzda + zajímavé odměny a provize z obchodů) - 22.000 až 40.000,- Kč měsíčně, flexibilní systém odměňování s odměnami a bonusy dle pracovních výsledků - sami můžete zvýšit svou mzdu.
- Pravidelná školení a vzdělávání.
- Možnost seberealizace a profesního i karierního růstu.
- Služební auto
- Stálé pracovní místo, PC a telefon
- Volné vstupy na kulturní akce a další benefity.
- Pracovní doba nejčastěji mezi 8. - 17. hodinou, pracoviště v Olomouci.

Možný nástup: Od června až září 2021

Pošlete strukturovaný životopis nejlépe s fotografií a motivační dopis a třeba i něco navíc POUZE na adresu: info@forsberg.cz. Uzávěrka přihlášek do 31. 7. 2021.

Eventová a marketingová agentura Forsberg (Intertrade Moravia s.r.o.) spolupracující s Radiem Haná a SkyRock a online zpravodajskými weby v Olomouckém kraji hledá ASISTENTA/KU)!