Práce Nabídka zaměstnání

Asistent/ka projekční kanceláře

ELPREMONT elektromontáže s.r.o.

ČSA 961, Velká Bystřice

Detail firmy

David Rataj
585 351 252

  • směny

    Jednosměnný provoz

  • min. vzdělání

    ÚSV

Nástupní plat 25 000,- Kč

Společnost zabývající se komplexními službami v oblasti silnoproudé elektroenergetiky a smluvní partner skupiny ČEZ, hledá vhodné kandidáty na pozici Asistent/asistentka projekční kanceláře.
Náplň práce:
- zajišťování majetkoprávního projednání k projektům distribučních sítí (uzavírání smluv o budoucích smlouvách na zřízení věcného břemene, zajišťování souhlasů vlastníků nemovitostí se stavbou, oceňování věcných břemen)
- zajišťování vyvlastňovacích řízení v případech zřizování věcných břemen vyvlastněním (jednání se stavebními úřady)
- vyřizování vyjádření správců inženýrských sítí a dalších administrativních podkladů k projektové dokumentaci
- celková administrativní podpora projekčního týmu
- správa datové schránky
- zpracování zápisů z jednání a porad
Požadavky:
- zodpovědnost, spolehlivost, systematičnost
- schopnost práce v kolektivu
- emailová a telefonická komunikace s úřady a zákazníky
- pokročilá znalost MS Office
- praxe v oboru výhodou

Nabízíme:
- nabízíme práci ve stabilní a perspektivní společnosti
- mimořádné a roční prémie za dosažené pracovní výsledky
- příspěvky na stravné
- nabízíme levnější volání pro Vás a Vaše blízké
- nárok na 5 týdnů dovolené
- pracovní doba 8,5hod/denně v rozmezí mezi 6:00 – 17:00 podle požadavku

Své životopisy zasílejte POUZE na mail elpremont@elpremont.cz.