Práce Nabídka zaměstnání

Asistentka s NJ

CAD engineering s.r.o. - prac. Olomouc

tř. Svobody 596, Olomouc

Radomila Galášová
585 229 476
  • vztah

    Pracovní poměr - plný úvazek

  • směny

    Jednosměnný provoz

  • min. vzdělání

    ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástupní plat 25 000,- Kč

Firma s více jak 25 letou zkušeností v konstrukci automatizovaných zařízení pro automobilový průmysl v oblasti stavba karoserií - s více než 90 konstruktéry se sídlem v centru Olomouce hledá kandidáta na pozici Asistent/Asistentka.

Náplň práce:
administrativní podpora projektových týmů
komunikace se zahraničními obchodními partnery
příprava podkladů pro jednání a porady, zpracování zápisů z nich
organizování pracovních cest
zápisy z jednání
příprava podkladů pro účetní, kancelářskou, provozní, projektovou a odbornou činnost
zajištění překladů, podpora tlumočení při jednáních
organizace návštěv zákazníků, komunikace s obchodními partnery, péče o návštěvy

Požadavky:
SŠ / VŠ vzdělání strojního zaměření výhodou
výborná znalost MS Office
znalost NJ slovem i písmem
komunikativní znalost Aj výhodou
Praxe s administrativní činností výhodou
Samostatnost, zodpovědnost a spolehlivost

Nabízíme:
zajímavé a perspektivní zaměstnání s možností dalšího vzdělávání a osobního rozvoje v oblasti automobilového průmyslu
práci v silné a stabilní společnosti využívající moderní technologie
moderní pracovní prostředí
účast na zahraničních projektech
zaměstnanecký systém benefitů

Své životopisy s fotografií posílejte na emailovou adresu personalabteilung@cad-engineering.cz

Zadejte vaše jméno
Zadejte komentář
Podporované formáty: doc, docx, xls, rtf, txt, xls nebo pdf
Zadejte váš email
Opište kontrolní kód
Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.