Práce Nabídka zaměstnání

CNC horizontkář/ka

DAVON s.r.o.

Šumperská 1353, Uničov

Detail firmy

Kontakt
585 004 547, 601 593 476

  • směny

    Dvousměnný provoz

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 35 000,- Kč

Jedná se o práci na horizontce WFT 13 CNC 3100 s řídicím systémem Haidenhain iTNC 530.
Náplň práce:
- Obráběč kompletně nastavuje a obsluhuje obráběcí stroje v rámci výrobního střediska.
- Ovládá základy CNC programování a rovněž rozumí strojním funkcím.
- Upravuje nastavení stroje pro dosažení optimálního výkonu.
- Používá měřící nástroje, přípravky a měřidla pro přesné měření obráběných dílů dle specifikací.
- Dle požadavků nastavuje řezné nástroje.
- Je schopen vykonávat obráběcí operace dle výkresů a postupů.
- Vykonává denní kontrolu zařízení a provádí případnou úpravu.
- Je schopen identifikovat strojní a systémové chyby a přijmout potřebná nápravná opatření.
- Kontroluje vlastní práci dle stanovených specifikací.
- Je plně angažován v dodržování a zlepšování pravidel bezpečnosti práce a úzce spolupracuje s oddělením Bezpečnosti a ochrany zdraví při práci a životního prostředí.
Požadujeme:
- min. SOU vzdělání
- znalost práce s řídicím systémem HEIDENHAIN iTNC 530
- znalost čtení výrobní dokumentace
- dovednost manipulovat s obrobky
- samostatnost, flexibilitu, dobrý zdravotní stav
- práci ve dvou až tří směnném provozu
Nabízíme:
- zázemí stabilní společnosti s možností profesního růstu
- adekvátní finanční ohodnocení
- práci na zcela novém stroji
- příspěvek na stravování 137 Kč za každý odpracovaný den
- moderní pracovní prostředí a přátelský kolektiv
- zvyšování Vaší kvalifikace (školení, kurzy)
- více info na www.davon.cz
Váš strukturovaný životopis, prosím, zasílejte POUZE na výše uvedenou e-mailovou adresu. Nezapomeňte uvést název pozice, o kterou se ucházíte. Prosím rovněž o uvedení telefonického spojení na Vás (mobil).
Jsme úspěšnou českou strojírenskou firmou, která vyvíjí a vyrábí těžební a stavební techniku již od r. 1994. Našim zákazníkům dodáváme jak samostatné stroje, tak zajišťujeme kompletní servis včetně náhradních dílů. Jsme si vědomi skutečnosti, že k našemu úspěchu přispívají především naši zaměstnanci, a proto hledáme kvalifikované pracovníky/pracovnice, kteří budou naši společnost dále rozvíjet, nyní na pozici: CNC horizontkář.