Práce Nabídka zaměstnání

Chlaďař - mechanik klimatizací a chladicích zařízení

OK servis Kaplánek, s.r.o. - prac.

Dolní novosadská 516, Olomouc

Detail firmy

Nováková
736 685 338

  • směny

    Jednosměnný provoz

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 28 000,- Kč

Požadujeme: vzdělání v oboru nebo v oboru elektro, odborná způsobilost podle 50/1978 Sb., minimálně § 6; praxe na obdobné pozici výhodou, ŘP sk. B - výhodou, samostatnost, flexibilita, uživatelská znalost práce na PC, manuální zručnost, technické myšlení.
Náplň práce: montážní a opravářské práce u zákazníka.
Nabízíme:
Hledáme schopného kolegu na HPP do našeho týmu. Jsme rodinná, ryze česká firma působící více jak 20 let na trhu. Nabízíme práci na HPP (hlavní pracovní poměr), smlouva na dobu neurčitou.
Možnost ubytování, mobilní telefon, kurzy, školení, firemní benefity, osobní ohodnocení, po zapracování až 5 týdnů dovolené dle odpracované doby. Pracovní doba (orientačně) od 7.00 do 17.00 (bude upřesněno na základě pohovoru).
Kontakt je možný POUZE mailem. Životopisy zasílejte na email: novakova@okservispv.cz