Práce Nabídka zaměstnání

Frézař CNC

TOOL Werkzeugbau s.r.o.

Na zákopě 452, Olomouc

Iveta Burešová
585100019

  • směny

    Třísměnný provoz

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 200,- Kč

Seřizovači a obsluha obráběcích strojů – frézař CNC

Náplň práce:
Orientace v technických podkladech pro provádění operací
Modifikace programů - tvorba programů pro CNC stroje: 5-ti osá frézka, 3-osá frézka
Obsluha a samostatné seřízení a nastavení CNC strojů, vícestrojová obsluha a údržba strojů

Požadujeme:
strojírenské vzdělání v oboru kovoobrábění,
znalost programu – Heidenhain, praxe min. 3roky
praxe v kovoobrábění 5ti osé a 3 osé frézky , znalost výkresové dokumentace, třísměnný provoz
samostatnost, flexibilitu, zodpovědnost

Nabízíme:
Práci ve stabilní výrobní společnosti se zaměřením na automobilový průmysl
mzdu dle dosavadních zkušeností a schopností - nástupní mzda dle zkušeností,
7,5hod.pracovní doba, práci v moderním prostředí, přátelský kolektiv, nadstandardní příplatky
pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou
nástup možný ihned

Kontakt POUZE emailem nebo telefonicky.