Práce Nabídka zaměstnání

HR referent/ka

Morava Wood Products s.r.o.

U Pily 918, Uničov

Monika Rusnáková Kolavíková
  • vztah

    Pracovní poměr - zkrácený úvazek

  • směny

    Jednosměnný provoz

  • min. vzdělání

    ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástupní plat 20 000,- až 23 000,- Kč

Kontakt POUZE emailem.

Pružná pracovní doba, řidičský průkaz B, znalost anglického, ruského jazyka výhodou, orientace v pracovně právní legislativě, BOZP výhodou, požadujeme odpovědnost, pečlivost, samostatnost, příjemné vystupování, asertivitu.
Náplň práce: zpracování personální administrativy, realizace vstupních pohovorů, každodenní komunikace se zaměstnanci, příprava smluv, dodatků, platových výměrů, příprava nástupních a výstupních formalit, organizace lékařských prohlídek, školení BOZP.

Zam. výhody: Zázemí stabilní stále se rozrůstající firmy, 5 týdnů dovolené, čtvrtletní bonusy, plně hrazené obědy, příjemné pracovní prostředí, budete součástí firmy, která je šetrná k přírodě a pomáhá snižovat CO2 v ovzduší, firemní telefon a zvýhodněné firemní tarify pro rodinné příslušníky, odměny za loajalitu.