Práce Nabídka zaměstnání

Inženýr/inženýrka kvality

OTSUKA BRANO s.r.o.

Železniční 570, Olomouc

Martina Cartelli

  • směny

    Jednosměnný provoz

  • min. vzdělání

    ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástupní plat 35 000,- až 40 000,- Kč

Náplň práce:
Metrologie a práce s měřidly, SPC, MSA.
Zpracování reklamací a nápravných opatření, včetně A3 a 8D reportů.
Provádění interních auditů
Uvolňování dílů pro výrobu.
Dodavatelské vzorkování.
Týmová spolupráce při vytváření FMEA a CP.
Zpracování zákaznických podkladů v oblasti kvality.
Tvorba a řízení dokumentace v oblasti kvality.
Jednání se zákazníky v oblasti kvality.
Analýza záznamů o kvalitě.
Požadujeme:
SŠ/VŠ vzdělání, technického směru výhodou
znalost IATF 16949
znalost a zkušenost s pojmy PPAP, FMEA atd.
komunikační dovednosti (schopnost vyjednávat se zákazníkem)
aktivní znalost anglického jazyka (slovem i písmem)
Výhodou bude:
praxe v oblasti automotive

Nabízíme:
práci na hlavní pracovní poměr
mzda 35000,- Kč až 40000,- Kč/měsíc, dle zkušeností a znalostí + čtvrtletní prémie
služební Notebook + telefon
5 týdnů dovolené
příspěvek na penzijní a životní pojištění, závodní stravování, FlexiPass CARD
jednorázový bonus 5000,-Kč po úspěšném absolvování zkušební doby
místo výkonu práce: Olomouc
pracovní doba: 7:30 - 16:00 hod., 40 hod./týden

Životopisy zasílejte na adresu martina.cartelli@otsukabrano.com