Práce Nabídka zaměstnání

Konstruktér junior

CAD engineering s.r.o. - prac. Olomouc

tř. Svobody 596, Olomouc

Radomila Galášová
585 229 476

  • směny

    Jednosměnný provoz

  • min. vzdělání

    ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástupní plat 24 000,- až 28 000,- Kč

Pracoviště: tř. Svobody č.p. 596/21, 779 00 Olomouc 9.
Náplň práce:
- Tvorba a úprava výkresové dokumentace
- Konstrukce a vývoj zařízení pro výrobu karoserií
- Práce v programu Catia V5

Požadavky:
- SŠ / VŠ – technické vzdělání strojního zaměření podmínkou
- Praxe v konstrukci svařovacích linek v automobilovém průmyslu není podmínkou
- Znalost Catia V5 výhodou (možnost zaškolení ve firmě)
- Znalost Aj/Nj výhodou
- MS Office
- Samostatnost, zodpovědnost a spolehlivost
- Vhodné i pro ženy

Nabízíme:
- zajímavé a perspektivní zaměstnání s možností dalšího vzdělávání a osobního rozvoje v oblasti automobilového průmyslu
- práci v silné a stabilní společnosti využívající moderní technologie
- moderní pracovní prostředí
- účast na zahraničních projektech
- zaměstnanecký systém benefitů
- odpovídající finanční ohodnocení dohodou na osobním pohovoru

Své životopisy nejlépe s fotografií posílejte POUZE na emailovou adresu personalabteilung@cad-engineering.cz

Firma s více jak 25 letou zkušeností v oblasti plánování, konstrukce a simulace automatizovaných svařovacích linek pro automobilový průmysl se sídlem v centru Olomouce hledá kolegu do oddělení konstrukce.