Práce Nabídka zaměstnání

Mechanik údržby výrobních linek

David Maňur
724420971
  • vztah

    Pracovní poměr - plný úvazek

  • směny

    Nepřetržitý provoz

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 27 600,- až 35 000,- Kč

Popis pozice: seřizování, údržba a opravy výrobních strojů a zařízení, řešení technických úkolů v rámci výrobních technologií, zajišťování preventivní údržby zařízení, podílení se na optimalizaci průběhu výroby, spolupráce při instalaci nových strojů a jejich uvedení do provozu, budete pracovat ve vícesměnném provozu - Požadavky: SŠ/SOU/OU technického zaměření, výhodou je praxe na obdobné pozici ve výrobním závodě, flexibilita, práce v týmu

Výhodou je znalost zásad správné výrobní praxe, obsluha nákladních výtahů nebo obsluha VZV

Zaměstnanecké výhody:
Multisport karta, Body Benefit Plus, Dotované stravování, Nápoje na pracovišti, Sportovní a wellness aktivity a jiné zaměstnanecké výhody, Příspěvek na penzijní připojištění

Výběrové řízení se koná každou středu ve 13:00 hod. na adrese pracoviště. Na vrátnici se hlásit na pana Maňura. Prosíme o dodržování přesného času!
Směny - 6:00 hod- 14:00 hod., 14:00 hod - 22:00 hod., 22:00 hod- 6:00 hod; nebo 12 hodinové směny 6:00 hod -18:00 hod; 18:00 hod - 6:00 hod.

Zadejte vaše jméno
Zadejte komentář
Podporované formáty: doc, docx, xls, rtf, txt, xls nebo pdf
Zadejte váš email
Opište kontrolní kód
Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.