Práce Nabídka zaměstnání

Mzdová/mzdový účetní

První Moravská Obchodní, a.s. - pracoviště

tř. Kosmonautů 1288, Olomouc

Iva Lebánková
733714069
  • vztah

    Pracovní poměr - plný úvazek

  • směny

    Jednosměnný provoz

  • min. vzdělání

    ÚSV

Nástupní plat 24 100,- až 28 000,- Kč

První kontakt je možný POUZE emailem nebo telefonicky 7:30 hod do 15:30 hod..

Náplň práce:

kompletní vedení personální a mzdové agendy, zpracování mezd zaměstnanců, komunikace s úřady, zdravotními pojišťovnami, ČSSZ a zaměstnanci, příprava pracovních smluv, plánování školení, lékařských prohlídek, vydávání potvrzení zaměstnancům, práce na PC (tvorba objednávek, prac. smluv, úředních dopisů ...)

Požadavky:

zkušenosti z oblasti mzdového účetnictví (nutností) a personalistiky, znalost práce na PC ( Microsoft Word, Excel,...) řidičský průkaz B (nutností), znalost účetního programu POHODA-PAMICA (výhodou), aktivní znalost angličtiny nebo ruštiny (výhodou), spolehlivost, pečlivost, samostatnost, ale i týmová spolupráce, příjemné vystupování.

Zaměstnanecké výhody: prémie, stravenkový paušál, zvýhodněné mobilní služby

Nástup možný ihned. Pracovní doba od 7:30 hod do 16:00 hod.

Vaše životopisy zasílejte na ivalebankova@gmail.com nebo volejte na tel +420 733 714 069

Zadejte vaše jméno
Zadejte komentář
Podporované formáty: doc, docx, xls, rtf, txt, xls nebo pdf
Zadejte váš email
Opište kontrolní kód
Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.