Práce Nabídka zaměstnání

Nástrojaři

TOOL Werkzeugbau s.r.o.

Na zákopě 452, Olomouc

Iveta Burešová
585 100 011
  • vztah

    Pracovní poměr - plný úvazek

  • směny

    Dvousměnný provoz

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 200,- Kč

Pracoviště: Na zákopě č.p. 452/1a, Olomouc.
Náplň práce:
- montáž a dokončení postupových a střižných nástrojů a jejich údržba
- práce dle výkresové dokumentace v 3D modelech
- odpovědnost za dodržování pracovních a kontrolních standardů, odpovědnost za svěřené nástroje ve
skupině-týmu nástrojařů
- komunikace s klienty a služební cesty do zahraničí

Požadujeme:
vzdělání v oboru nástrojař, strojní mechanik, zkušenosti s vedením týmu spolupracovníků,
praxe pouze ve výrobě lisovacích nástrojů na tváření plechu - postupové, transferové a střižné nástroje nutná,
dvousměnný provoz
znalost německého nebo anglického jazyka na komunikativní úrovni nutná , odborná terminologie výhodou. V případě chybějících jazykových znalostí menší ohodnocení mzdy.

Nabízíme:
Práci ve stabilní výrobní společnosti se zaměřením na automobilový průmysl,
Nadstandartní nástupní mzda dle prokázaných zkušeností, předpoklad jejího dalšího růstu,
stravování s příspěvkem zaměstnavatele, práci v moderním prostředí, nadstandardní příplatky,
pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou
Nástup možný ihned

Životopisy s průvodním dopisem zasílejte POUZE na emailovou adresu iveta.buresova@toolgmbh.cz
Do Předmětu emailu uveďte název místa, o které se ucházíte. Pokud se Vám neozveme do 14-ti dnů, byla přednost dána jinému uchazeči.

Zadejte vaše jméno
Zadejte komentář
Podporované formáty: doc, docx, xls, rtf, txt, xls nebo pdf
Zadejte váš email
Opište kontrolní kód
Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.