Práce Nabídka zaměstnání

OPERÁTOR/OPERÁTORKA MONTÁŽE

GASL CZ s.r.o..

Pavelčákova 437, Olomouc

Kontakt
773 447 451

  • směny

    Třísměnný provoz

  • min. vzdělání

    ÚSV

Nástupní plat 23 000,- až 24 000,- Kč

Operátor/operátorka montáže - Olomouc (1803001)
Požadujeme: SOU nebo SŠ vzdělání, jste fyzicky zdatný, jste manuálně zručný, jste spolehlivý, zodpovědný a pracovitý
Náplň práce: zapojování a montáž alternátorů.
Nabízíme práci na HPP, máte možnost přestupu do kmene firmy, máte nárok na 25 dní dovolené, přispíváme na stravování.
Pracoviště: Olomouc
Mzda: od 22.000,- Kč + měsíční bonusy až 2.000,- Kč
Nástup: dle dohody
Směnnost: dvousměnný/třísměnný provoz
Pokud vás uvedené informace oslovily, splňujete požadavky nebo máte k nabízené pozici jakékoliv dotazy, kontaktujte nás na tel. 773 447 447 anebo e-mailem na prace@gasl.cz.