Práce Nabídka zaměstnání

Obchodní referent/ka, prodejce

Řempo LYRA, s.r.o.

Roháče z Dubé 1, Olomouc

Detail firmy

Marek Šváb
585 319 550

  • směny

    Neurčeno

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 23 000,- Kč

Požadavky: Komunikační schopnosti, samostatnost, spolehlivost, reprezentativní vystupování, praxe v obchodní činnosti výhodou. Základní znalost PC, ŘP sk. B.
Náplň práce: komunikace se svěřenými zákazníky, vyhledávaní nových zákazníků, sestavování cenových nabídek, práce s IS firmy, reporting nadřízenému, fakturace, prodej.
Nabízíme: Práci na HPP, zaškolení v oboru, motivační fin. ohodnocení, průběžné zaškolování, kariérní růst. V případě zájmu zašlete životopis, budeme vás kontaktovat.
Kontakt POUZE mailem.