Práce Nabídka zaměstnání

Obchodní referent/přepážkový pracovník - prac. Olomouc

Vlastislav Krnoš
725 383 458

  • směny

    Pružná pracovní doba

  • min. vzdělání

    ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástupní plat 30 000,- Kč

Pracoviště: tř. Kosmonautů č.p. 1288/1.
Kontakt POUZE e-mailem a telefonicky
Do týmu v Olomouci přijmeme nového kolegu / novou kolegyni.

Co budete dělat?
o Pomáhat klientům při jejich rozhodování na obchodním klientském místě (kancelář/pobočka) a řešit jejich požadavky a potřeby.
o Péče o stávající klienty - práce s přiděleným stávajícím kmenem.
o Dojednávat schůzky s přidělenými klienty (kontakty).
o Rozvoj obchodních aktivit ve svěřené oblasti - nabídka a prodej pojištění.
o Tvořit vlastní portfolio klientů (s pomocí manažera a stávajícího portfolia klientů).
o Pravidelné vzdělávání se - zajištěné ze strany společnosti.

Co Vám nabízíme?
o Prestižní a užitečnou práci.
o Solidně rostoucí příjem ve vazbě na Vaše rostoucí znalosti a zkušenosti.
o Do začátků Vám pomůžeme nadstandardní finanční podporou a propracovaným systémem vzdělávání a rozvoje.
o Výše Vašich příjmů nezávisí na šéfovi, ale na Vás (není strop).
o Budete si vytvářet pasivní příjem pro klidnější budoucnost.
o Možnost home office.
o Flexibilní pracovní dobu.
o Zázemí největší finanční skupiny v ČR.
o Dobrý pracovní tým a příjemné pracovní prostředí.
o Možnost dalšího kariérního růstu.

Co by Vám nemělo chybět - KOHO HLEDÁME:
o Často a rád komunikujete s lidmi.
o Dokážete argumentovat a hledat řešení.
o Máte min. SŠ vzdělání.

Vše Vám bude podrobně vysvětleno na osobním pohovoru. Zajímá Vás více informací? Zašlete nám prosím Váš aktuální strukturovaný životopis na vlastislav.krnos@obchod.csobpoj.cz

Vybraní uchazeči budou průběžně kontaktováni a pozváni k osobnímu pohovoru.

Kontakt:
Ing. Vlastislav Krnoš
Ředitel agentury Olomouc
mobil: +420 725 383 458

e-mail: vlastislav.krnos@obchod.csobpoj.cz