Práce Nabídka zaměstnání

Obchodník/obchodnice

SIGMA GROUP a.s.

Jana Sigmunda 313, Lutín

Detail firmy

Hana Dolínková
585 652 525, 606 775 542

  • směny

    Jednosměnný provoz

  • min. vzdělání

    ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástupní plat 23 000,- Kč

První kontakt je možný POUZE telefonicky nebo emailem.
Vhodné i pro absolventy.
Požadujeme:
- Středoškolské / vysokoškolské vzdělání
- Znalosti a zkušenosti obchodního a technického směru (se zaměřením na strojírenství)
- Znalost polštiny na úrovni rodilého mluvčího (slovem i písmem)
- Znalost angličtiny na komunikativní úrovni
- Znalost práce s PC, zejména MS Office a MS Project
- Řidičský průkaz skupiny B, řidičská praxe
- Praxe v oboru čerpací techniky vítána vyučen v oboru strojírenství
Náplň práce:
- Běžné administrativní činnosti v exportním oddělení - korespondence, překlady,
administrace obchodních případů
- Podpora činnosti samostatných obchodníků
- Samostatné obchodní činnosti:
analýza poptávek
spolupráce na tvorbě nabídek
komunikace se zákazníky a dodavateli
realizace obchodních případů - příprava obchodně-technické dokumentace, controlling, reporting, organizační zajištění obchodních jednání a činností (např. inspekce, zkoušky, přejímky, expedice zboží apod.)
Pracovní doba od 06:00 hod. do 14:00 hod.
Zam. výhody: Jiné výhody, bezplatné jazykové kurzy, příspěvek na penzijní připojištění, podnikové stravování, dovolená navíc, motivační program až do 10 000 Kč.