Práce Nabídka zaměstnání

Office manager/managerka

LN FOOD DISTRIBUTION s.r.o.

Šlechtitelů 583, Olomouc

Gabriela Bartáková
606 779 039

  • směny

    Jednosměnný provoz

  • min. vzdělání

    ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástupní plat 22 000,- až 30 000,- Kč

Společnost LN FOOD DISTRIBUTION s.r.o. otevírá novu pracovní příležitost pro zdatnou/zdatného Office manažera s komunikativní angličtinou. Do týmu potřebujeme vyzrálou osobnost, která se rychle stane nepostradatelným členem našeho malého týmu v Olomouci.

Ptáte se, kdo jsme?
LN FOOD DISTRIBUTION s.r.o. se zabývá především balením potravin a k tomuto projektu provádíme logistické služby a služby v oblasti údržby a návrhů strojních řešení. Sídlíme v Olomouci - Holici. Výroba se nachází v Lobodicích u Tovačova.

Co Vás čeká:
Správa karet výrobku
Správa objednávek - kontrola příjemky a vystavení faktur
Tvorba a aktualizace kapacitních plánů výroby
Komunikace s dopravci - vyhledávání dopravců, koordinace poptávek, komunikace ceny
Administrace logistických služeb
Správa požadavků kanceláře - kancelářské potřeby
Úzká spolupráce s obchodním oddělením, budete se podílet na sériovém nákupu materiálu

Co by Vám nemělo chybět:
Komunikativní znalost AJ (B2), popř. NJ - podmínkou
Zkušenosti práce s doklady - přijaté faktury, vydané/přijaté objednávky
Znalost některého z SW - Helios, Pohoda, K2, Vision
Schopnost samostatně prioritizovat svěřené úkoly
Dobré organizační schopnosti
Pozitivní vztah k administrativní práci

Co u nás můžete očekávat:
Mzda od 22.000 - 30.000,- Kč
Odměnová složka mzdy závislá na plnění úkolů a úsporu za komunikovanou dopravu
Příspěvek na stravování
20 + 4 dny dovolené
Pracovní dobu 8 hod s pružným začátkem
Možnost občasné práce na Home Office
Služební telefon a notebook

Těšíme se na Váš životopis a osobní setkání. Vidět se můžeme ještě letos. Nástup možný od 3.1.2022.