Práce Nabídka zaměstnání

Pracovní/ce technických služeb

Obec Přáslavice

Přáslavice

Kontakt

  • směny

    Jednosměnný provoz

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 17 700,- Kč

Místo výkonu práce: Obec Přáslavice
Termín nástupu: nástup možný od 1.3.2022, pracovní poměr na dobu určitou, zkušební doba 3 měsíce, následně možnost změny pracovního poměru na dobu neurčitou
Hrubá mzda: od 17.770,- Kč

Stručná náplň práce:
- provádění oprav a péče o majetek obce v rámci základních řemeslných dovedností
- provádění údržby místních komunikací po celý rok včetně zimní údržby
- provádění údržby vymezené veřejné zeleně v majetku obce
- provádění likvidace odpadu z veřejných odpadových nádob
- ostatní práce spojené s údržbou a opravami movitého i nemovitého majetku obce

Zákonné předpoklady:
- státní občanství ČR, u fyzické osoby, která je cizím státním občanem, trvalý pobyt v ČR
- dosažení věku 18 let
- způsobilost k právním úkonům, bezúhonnost

Odborné a osobní požadavky:
- dobrý zdravotní stav, fyzická zdatnost
- manuální zručnost, samostatnost, zodpovědnost
- řidičský průkaz "B", případně jiná osvědčení
- minimálně výuční list

Náležitosti přihlášky jsou:
- jméno, příjmení uchazeče, datum a místo narození, státní příslušnost a místo trvalého pobytu
- datum a podpis uchazeče, kontaktní telefon, e-mail

K přihlášce je nutno přiložit:
- strukturovaný životopis s údaji o dosavadních zaměstnáních a o odborných znalostech a dovednostech

Nabízíme:
- závodní stravování
příspěvky ze sociálního fondu

Přihlášku s požadovanými doklady zašlete na adresu:
Obec Přáslavice, 783 54 Přáslavice 23, nebo e-mail: obecpraslavice@email.cz do 14. 1. 2022.