Práce Nabídka zaměstnání

Pracovník/pracovnice v sociálních službách

Hospic na Svatém Kopečku

nám. Sadové 4, Olomouc

Roman Kolbasa
585 100 033
  • vztah

    Dohoda o provedení práce

  • směny

    Nepřetržitý provoz

  • min. vzdělání

    Nižší střední odborné

Nástupní plat 23 000,- Kč

Pracoviště: nám. Sadové č.p. 4/24, Svatý Kopeček, Olomouc.
Kontakt je možný POUZE telefonicky nebo emailem.

Náplň práce:
Zajišťování úkonů péče a aktivizačních činností pro vážně nemocné klienty v nepřetržitém provozu.
Požadujeme:
- vzdělání dle § 116 odst. 5 písm. a) zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách (kurz pracovníka v sociálních službách, popř. jiné sociální vzdělání nebo způsobilost k výkonu povolání ošetřovatel),
- samostatnost, flexibilita, komunikační schopnosti,
- empatický vztah k starým lidem a příjemné vystupování.
Výhodou je:
- znalost a zkušenost se zaváděním standardů v sociálních službách
- orientace v problematice paliativní a hospicové péče
- zkušenosti s prací v sociální oblasti.
Pracovní doba (od - do): Denní: 6:45 - 19:00; noční: 18:45 - 7:00

Nabízíme:
- příjemné pracovní prostředí,
- zaškolení a odbornou podporu,
- práci v sociální oblasti na HPP (plný či zkrácený úvazek nebo DPP),
- zázemí stabilní organizace,
- práci, která dává smysl,
- další vzdělávání v oboru,
- mzda od 23 000 Kč plus příplatky a mimořádné odměny
- zajištění obědů na pracovišti s příspěvkem od zaměstnavatele
- 5 týdnů dovolené