Práce Nabídka zaměstnání

Probační úředník/úřednice

Taťána Mrázková
773 783 681

  • směny

    Pružná pracovní doba

  • min. vzdělání

    Vysokoškolské

Nástupní plat 22 950,- Kč

Pružná pracovní doba (kombinace pevného bloku a pružné pracovní doby).
Zástup za MD, RD.
Požadujeme
ukončené vysokoškolské magisterské studium humanitního směru
vysoké pracovní nasazení
flexibilitu
ochotu vzdělávat se
bezúhonnost
způsobilost k právním úkonům
znalost práce na PC - uživatelská úroveň (Word, Excel, Internet)
řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)
zkušenosti se sociální prací výhodou
komunikační dovednosti
orientace v sociální a trestně - právní oblasti výhodou
spolehlivost
důslednost

Nabízíme
Platová třída 11. (dle Přílohy č. 4 Nařízení vlády č. 564/2006 Sb.), po absolvování 3 měsíční zkušební doby osobní hodnocení a po úspěšném absolvování kvalifikačního vzdělávacího kurzu - 12. platová třída
rizikový příplatek
5 týdnů dovolené
5 dní sick days
pružná pracovní doba
odborné vzdělávání
stravenky
přátelské a podporující pracovní prostředí
zázemí stabilní organizace

Náplň práce
Vysoce odborná práce ve smyslu zákona č. 257/2000 Sb., o Probační a mediační službě, komunikace s OČTŘ, spolupráce se státním a neziskovým sektorem.

Další informace
Strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem doručte nejpozději do 20. 9. 2021 POUZE na e-mail: tmrazkova@pms.justice.cz. Výběrové řízení se uskuteční dne 22. 9. 2021 od 9:30 hodin ve středisku PMS Olomouc (případně on-line) - termín bude upřesněn. Kontakt: Mgr. Taťána Mrázková, tel.: 773 783 681, email: tmrazkova@pms.justice.cz, Probační a mediační služba Olomouc, Mozartova 110/4, 779 00 Olomouc. Nástup možný od 1. 10. 2021 nebo dohodou.