Práce Nabídka zaměstnání

Projektový/á manager/ka

EKT CZ k.s.

Litovel

Jiří Buchta
583 361 020

  • směny

    Pružná pracovní doba

  • min. vzdělání

    ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástupní plat 50 000,- až 250 000,- Kč

První kontakt je možný POUZE emailem.
Co Vás čeká
- Tvorba a úpravy projektového plánu pro díly a montážní skupiny dílů
- Koordinace a účast na technických rozhovorech se zákazníky a dodavateli ohledně svěřeného projektu
- Účast na rozhovorech ohledně cen s dodavateli a zákazníky
- Tvorba a úpravy projektového plánu
- Odpovědnost za termínový plán vůči zákazníkovi
- Interní koordinace projektů
- Kalkulace a vytváření nabídek na formy a úpravy forem

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít
- Vzdělání technického směru
- Víceleté, relevantní zkušenosti v podobném odvětví (zpracování plastů výhodou)
- Plynulé znalosti němčiny, angličtina výhodou
- Ochota občasně cestovat (CZ a DE)

Zam. výhody:
Atraktivní mzda v závislosti na Vaší kvalifikaci a zkušenostech
Obvyklé benefity: 5 týdnů dovolená, notebook, mobil, stravenkový paušál, příspěvek na penzijní připojištění atd.
Po zapracovaní služební vozidlo i k soukromému použití