Práce Nabídka zaměstnání

Promítač v kině Moravský Beroun

Město Moravský Beroun

náměstí 9. května 4, Moravský Beroun

Detail firmy

Marie Tošovská
554733279
  • vztah

    Dohoda o pracovní činnosti

  • směny

    Jednosměnný provoz

  • min. vzdělání

    ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástupní plat 125,- Kč

Náplň práce:
- technická projekce filmů - obsluha projektorů a promítací kabiny: příprava materiálu k promítání, promítání, dohled na kvalitu projekce, osvětlení v kinosále
- řešení drobných technických problémů při provozu kina - kontrola vstupenek (při vstupu do kina)
Požadujeme:
- časová flexibilita (směny v odpoledních a večerních hodinách) - odpovědný přístup
- spolehlivost, pečlivost, samostatnost
- výpis z rejstříku trestů - znalost výpočetní techniky výhodou - praxe v dané činnosti výhodou - znalost anglického jazyka výhodou - nadšení pro film a filmovou techniku výhodou

Nabízíme: - zaškolení - vstřícný pracovní kolektiv

Termín nástupu dohodou.

Kontaktní osoba: Marie Tošovská, tel.: 554 733 279, mobil: 734 522 256
e-mail: marie.tosovska@morberoun.cz