Práce Nabídka zaměstnání

Psycholog/psycholožka

Spolek Trend vozíčkářů Olomouc

Lužická 101, Olomouc

Jana Měrková
734 643 745
  • vztah

    Pracovní poměr - zkrácený úvazek

  • směny

    Neurčeno

  • min. vzdělání

    Vysokoškolské

Nástupní plat 9 000,- Kč

Nástup od 1. 10. 2021 nebo dle dohody. Nástupní mzda 9 000,- Kč (úvazek 0,3)
Vhodné i pro absolventy
Požadavky:
- odborná způsobilost - VŠ obor psychologie ukončený titulem Mgr.;
- výhodou praxe v sociálních službách
- osobní zájem o problematiku osob se ZP,
- empatie, spolehlivost, samostatnost, flexibilita, kreativita,
- schopnost sebevzdělávání, rozvíjení znalostí a dovedností pro práci v oboru sociálních služeb,
- trestní bezúhonnost,
- odolnost vůči stresu;
- schopnost naslouchání;
- pozitivní vztah k lidem, kteří jsou v nepříznivé situaci;
- uživatelská úroveň práce s PC;
Pracovní náplň:
- přímý kontakt s uživateli služby - poskytování psychologického poradenství;
- vedení skupinových aktivit
- spolupráce na realizaci projektů poradenství
- vedení dokumentace a administrativy, která souvisí se službou

Nabízíme zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, stravenky. Profesní životopis a motivační dopis doručte POUZE poštou nebo elektronicky nejpozději do 24. 9. 2021 na uvedený kontakt. Tyto materiály jsou nezbytnou podmínkou
pro zařazení do výběrového řízení. (Nevyžádané materiály nevracíme.) Úspěšní zájemci budou pozváni do 2. kola k osobnímu pohovoru.

Zadejte vaše jméno
Zadejte komentář
Podporované formáty: doc, docx, xls, rtf, txt, xls nebo pdf
Zadejte váš email
Opište kontrolní kód
Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.