Práce Nabídka zaměstnání

Servisní technik/technička - elektrikář/elektrikářka

ERREKA -PLAST, s.r.o.

Dolní novosadská 336, Olomouc

Monika Vláčilová

  • směny

    Dvousměnný provoz

  • min. vzdělání

    ÚSO (vyučení s maturitou)

Nástupní plat 28 000,- až 38 000,- Kč

Pracoviště: Dolní novosadská č.p. 336/90 Olomouc.
Kontakt je možný POUZE emailem.
Jste šikovný a rozumíte elektřině? Máte platnou vyhlášku 50 minimálně paragraf 5? Znáte nebo už jste někdy pracoval se stroji Arburg? Chcete se profesně posouvat a zlepšovat? Zkušeného oceníme - nezkušeného zaučíme! Zdeněk s Vaškem už se těší na nového parťáka do týmu. Přijďte se k nám podívat!
Jsme malá firma zabývající se vstřikováním plastů, vyrábíme na moderních strojích Arburg, najdete u nás také nejnovější technologie jako jsou například roboty Engel nebo Kuka.
Náplň práce:
Budete se starat o preventivní údržbu strojů a periferních zařízení, pomůžete zajistit správný chod strojů, získáte jedinečnou možnost učit se od našich odborníků ze španělské matky, můžete si zdokonalit svoji angličtinu na jazykových kurzech a využít ji v praxi s kolegy.
Odměnou Vám bude nejen nadstandardní mzda ale také zázemí stabilní nadnárodní firmy s rodinnou atmosférou, čistá a moderní hala, možnost osobního rozvoje a karierního růstu a jedinečná možnost stát u zrodu lean kultury ve firmě.
Požadavky:
Vyhláška č. 50/1978 Sb.
SŠ technického směru (elektro), praxe v oboru výhodou
práce na PC - běžná práce MS Office/Outlook
schopnost týmové práce
schopnost zvládat zátěžové situace
organizační a komunikační dovednosti
komunikace v anglickém jazyce výhodou
Co nabízíme?
dvousměnný provoz (ranní-odpolední)
moderní a čisté pracovní prostředí
nadstandardní mzda
stravenky v hodnotě 100 Kč / den
volné víkendy
Flexi pass v hodnotě 3200 Kč / rok
5 týdnů dovolené
příplatky za odpolední směny
Zaujala tě naše nabídka? Stačí poslat svůj životopis a můžeme se domluvit na prohlídku výroby a zodpovědět ti všechny otázky!