Práce Nabídka zaměstnání

Skladník/skladnice-manipulant/manipulantka

Miele technika s.r.o.

Šumperská 1348, Uničov

Lenka Draxl Weissová
587 072 108

  • směny

    Třísměnný provoz

  • min. vzdělání

    Základní + praktická škola

Nástupní plat 22 240,- až 27 100,- Kč

Kontakt je možný POUZE telefonicky nebo emailem.
Pracovní poměr na rok s možnosti prodloužení.
Volná pracovní místa jsou převážně na 3 směnný provoz - 37,5 hod týdně a nebo v nepřetržitém režimu.
Pracovní doba 3 směnný provoz:
Ranní směna - od 6:00 hod do 14:00 hod.
Odpolední směna - od 14:00 hod do 22:00 hod.
Noční směna - od 22:00 hod do 6:00 hod.

Hledáme muže i ženy, kteří nám pomohou se zásobováním našich výrobních a montážních linek.

Co Vás čeká?
Příjem a výdej materiálu a zboží.
Kontrola materiálu a jeho zaskladňování.
Vychystávání materiálu dle výrobních zakázek na určená místa.
Práce v čistém a moderním prostředí.
Tým fajn lidí, kteří Vás zaučí. Nevadí, že nemáte zkušenosti, vše Vás naučíme.
Žádné starosti o pracovní oděvy a pomůcky - o tohle se postaráme my.
Pokud Vám to u nás půjde, můžete se vypracovat výš.

Co očekáváme my od Vás?
Ochotu pracovat ve třísměnném režimu.
Zkušenost s VZV/retrakem je výhodou, ale ne podmínkou.

Co u nás máte jisté?

Volné víkendy.
Nástupní měsíční mzdu 27.100 Kč (tarifní mzda 22.240 Kč, výkonnostní odměna 3.150 Kč, osobní ohodnocení 1.100 Kč + veškeré příplatky).
Po 6 měsících navýšení měsíční mzdy na: 30.900 Kč.
Náborový bonus 20.000 Kč - 10.000 Kč po 3 měsících, 10.000 Kč po 6 měsících.
Příplatek 1.000 Kč za dobrovolnou směnu o víkendu.
Kvalitní zázemí - šatny, kantýna, odpočinkové místnosti v provozu s kuchyňkou a ledničkou.
Slevy na přístroje Miele i příslušenství.
Standardní benefity - dotované stravování, 5 týdnů dovolené, kompletní péče o pracovní oděvy, penzijko, cafeterie, kapr k Vánocům, zvýhodněné služby u partnerů a další.