Práce Nabídka zaměstnání

Stavbyvedoucí dopravních staveb

PONVIA CONSTRUCT s.r.o.

Krapkova 1159, Olomouc

Detail firmy

Jen písemně

  • směny

    Jednosměnný provoz

  • min. vzdělání

    Bakalářské

Nástupní plat 28 000,- až 42 000,- Kč

Zaměstnání na dobu určitou.
První kontakt je možný POUZE emailem.
Co vás čeká:
- Organizace a řízení zajímavých projektů dopravních staveb
- Sestavování časových, věcných a ekonomických plánů a jejich následná kontrola plnění
- Komunikace s investory, projektanty a subdodavateli
Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít
- Požadujeme VŠ vzdělání stavebního směru
- Praxe ve vedení a řízení min. 3 roky ŘP sk. B
- Komunikativnost, organizační schopnost, pečlivost a flexibilita
Preferujeme profesionalitu, odbornost a loajalitu.
Výhodou bude, pokud budete umět
- Schopnost motivace ostatních členů týmu
- Autorizace výhodou (dopravní stavby, mosty a inženýrské konstrukce)
Co vám můžeme nabídnout
- Příspěvek na pojištění
- Příspěvek na vzdělání
- Mobil, notebook, auto
- Sickdays