Práce Nabídka zaměstnání

Účetní

VALTR, generální dodavatel staveb, s.r.o.

Horní lán 445, Olomouc

Aneta Dittrichová
725 565 917

  • směny

    Jednosměnný provoz

  • min. vzdělání

    ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástupní plat 25 000,- až 40 000,- Kč

Pracoviště: Horní lán 1, 779 00 Olomouc.
Náplň práce: účtování přijatých a vydaných faktur bankovních výpisů, příprava plateb, účtování interních dokladů, sestavování účetních výkazů, kontrola správnosti faktur, vystavování faktur dle podkladů, zpracování účetních uzávěrek, zpracování měsíčního DPH (daňová, kontrolní hlášení, přenesená daňová povinnost), zpracování průběžných výkazů a statistik pro potřeby banky a vedení společnosti, komunikace s úřady (FÚ, banky, OSSZ, VZP atd.).
Personální a mzdová agenda: personální agenda, mzdová agenda, sociální a zdravotní pojištění, daně, evidenční list.
Požadujeme: používání aktuálních pracovněprávních daňových a účetních předpisů, dobré orientační znalosti (zejména MS Office, Outlook), praxe nutností!!!
Kontakt je možný POUZE telefonicky (8.00 - 14.00 hod.) nebo emailem.