Práce Nabídka zaměstnání

Účetní

FARMAK - GASTRO s.r.o.

Na vlčinci 16, Olomouc

Jarmila Havlová

  • směny

    Jednosměnný provoz

  • min. vzdělání

    ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástupní plat 28 000,- až 30 000,- Kč

Pracoviště: Na vlčinci č.p. 16/3, 779 00 Olomouc 9.
První kontakt je možný POUZE emailem.

náplň práce:
běžné účetní operace v podvojném účetnictví- přijaté a vydané faktury, banka, ostatní závazky, pokladna, přijaté a vydané zálohové faktury, EET, inventarizace, majetek, příprava podkladů k DPH a kontrolnímu hlášení, podřízena hlavní účetní
požadavky:
znalost podvojného účetnictví, znalost Zákona o DPH, Znalosti Zákona o daních z příjmu, praxe min. 2 roky, znalost MS Office, orientace ve skladovém hospodářství, přesnost, pečlivost, zodpovědnost, výhoda: znalost zpracováni mezd
zam. výhody: dotované závodní stravování, čtvrtletní prémie, příspěvek na penzijní pojištění.