Online Před 3 roky

Máme výbornou partu, funguje to tu skvěle, chválí si posila Peter Grajciar

Otevřel skóre utkání a pro soupeře představoval celé utkání velkou hrozbu. Záložník Peter Grajciar se stal jednou z hvězd utkání proti Vítkovicím, kdy svými kousky bavil diváky na Střeleckém ostrově. Po utkání mohl být spokojen a chválil i dosavadní angažmá v Českých Budějovicích.

Blog
Před 3 roky
REGIONJIH.CZ

Město poskytne fotbalovému klubu pomoc

Bezúročnou zápůjčku ve výši 3,5 milionu korun schválilo Fotbalovému klubu Ústí nad Labem, a.s., zastupitelstvo.

Blog
Před 3 roky
REGIONUSTI.CZ

92 milionů korun na nové kotle rozdáno za 21,5 vteřiny

950 žádostí za 21,5 vteřiny – takový je výsledek poslední vlny kotlíkových dotací, o které dnes mohli lidé žádat prostřednictvím dotačního portálu v Královéhradeckém kraji. Rozděleno bylo 92 milionů korun. Maximální možná dotace na výměnu starého zdroje vytápění je 127 500 korun.

Blog
Před 3 roky
REGIONHRADEC.CZ

Už jen do konce září bude hrad Roštejn otevřen veřejnosti

V neděli 30. září 2018 v 17 hodin bude pro letošní rok oficiálně uzavřen hrad Roštejn. Tato pobočka Muzea Vysočiny Jihlava prochází rozsáhlou rekonstrukcí v rámci realizace projektu Hrad Roštejn – zpřístupnění nových expozic. „Na měsíc říjen jsou naplánovány stavební práce, které se dotýkají hlavního vstupu do objektu. Z těchto důvodů je nezbytné hrad uzavřít, aby nedošlo k úrazu návštěvníků.

Blog
Před 3 roky
REGIONVYSOCINA.CZ

Hospodářská a sociální rada Ústeckého kraje jednala v krajském městě

Na Krajském úřadě Ústeckého kraje v Ústí nad Labem se uskutečnilo zasedání Předsednictva Hospodářské a sociální rady ÚK. Zahájení a úvodní slovo si vzala předsedkyně HSR-ÚK Gabriela Nekolová. Členem rady je také 1. náměstek hejtmana Martin Klika.

Blog
Před 3 roky
REGIONUSTI.CZ

Domov seniorů Dačice za 110 milionů. Bude sloužit 73 klientům

Hejtmanka Stráská otevřela nový Domov seniorů Dačice za 110 milionů. Bude sloužit 73 klientům, kteří se sem stěhují z nevyhovujících Budíškovic

Blog
Před 3 roky
REGIONJIH.CZ

Krajští radní podpořili vznik návštěvnického střediska ve Zdobnici

Královéhradecký kraj se bude podílet na vzniku Domu přírody Orlických hor. Ve Zdobnici vznikne návštěvnické středisko, které představí například nejvýznamnější turistické cíle, stezky a regionální produkty.

Blog
Před 3 roky
REGIONHRADEC.CZ

V hlavním městě českého strakatého skotu zazářili chovatelé z Pelhřimovska

Na konci minulého týdne ožila Radešínská Svratka tradiční národní výstavou, konal se zde 14. ročník Dne českého strakatého skotu. V konkurenci 24 chovatelů s 90 kusy skotu zemědělci z VOD se sídlem v Kameni získali ocenění za mladší i starší šampionku a navíc si odvezli cenu i za nejlepší kolekci krav.

Blog
Před 3 roky
REGIONVYSOCINA.CZ

Sanitka a počítače pomůžou Zakarpatské Ukrajině

Z Hradce Králové odjela sanitka plně naložená počítači. Vozidlo i s netypickým nákladem darovalo vedení Královéhradeckého kraje Ťačivskému rajónu v ukrajinské Zakarpatské oblasti.

Blog
Před 3 roky
REGIONHRADEC.CZ

Havlíčkův Brod má nové sportovní zázemí Na Losích

Za účasti hejtmana Jiřího Běhounka dnes bylo slavnostně uvedeno do provozu modernizované sportoviště Na Losích v Havlíčkově Brodě. V průběhu rekonstrukce za 37 milionů korun doznal největší změny atletický ovál, kdy původní škvárový povrch byl nahrazen moderním odpruženým tartanem.

Blog
Před 3 roky
REGIONVYSOCINA.CZ

Mezi oceněnými na Junge Kunst 2018 v Pasově byl i krajský zastupitel Pavel Klíma

Umělec a současně krajský zastupitel Pavel Klíma si odnesl jednu z cen v rámci výstavy Junge Kunst 2018.

Blog
Před 3 roky
REGIONJIH.CZ

Největší výstava svého druhu v Čechách odstartovala.

Litoměřické výstaviště až do soboty 22. září nabídne sortiment od květin, cibulovin, zahradního nábytku až po zahradní potřeby. I v letošním roce se v rámci slavnostního zahájení předávala také ocenění pro nejlepší výrobce regionálních potravin. V roce 2018 je navíc pavilon A již poněkolikáté zahalen do historické výzdoby jako předzvěst oslav výročí 100 let od vzniku první republiky, které se uskuteční právě v areálu Zahrady Čech poslední říjnový víkend.

Blog
Před 3 roky
REGIONUSTI.CZ

Pavel Hroch položil věnec u Pomníku československým legionářům v Jekatěrinburgu

Zástupci Jihočeského kraje v čele s náměstkem hejtmanky Pavlem Hrochem položili věnec u Pomníku československým legionářům v Jekatěrinburgu.

Blog
Před 3 roky
REGIONJIH.CZ

Projekt Zaměstnaný absolvent kladně hodnotili firmy i studenti

U příležitosti ukončení projektu Zaměstnaný absolvent se jeho účastníci sešli na závěrečné konferenci. Po shrnujících informacích o průběhu projektu a následné vzájemné diskuzi absolventi obdrželi osvědčení o absolvování odborných praxí ve firmách. Někteří studenti po ukončení odborné praxe rovnou získali nabídku stálého pracovního místa nebo jiný druh nabídky na spolupráci s danou firmou.

Blog
Před 3 roky
REGIONHRADEC.CZ

Začíná stavba Tatry. Hlavními montéry budou žáci z Třebíče

Půl roku bude parta středoškoláků z krajské průmyslovky v Třebíči stavět Tatru. Po úspěšných projektech Postav si svoje auto a Postav si svůj traktor se laťka obtížnosti ještě o kus zvedla a Střední průmyslová škola v Třebíči kývla na Tatru. „Ze stovek dílů, které už o prázdninách do Třebíče přivezly dva kamiony, začnou do tří týdnů teenageři stavět Tatru Phoenix 4x4.

Blog
Před 3 roky
REGIONVYSOCINA.CZ