Unikátní studenoválečný bunkr v Přáslavicích otevřený pro veřejnost

0

Přáslavice, letní prázdniny, bunkr studené války, historie, střední Evropa, blog


V Přáslavicích je během letních prázdnin otevřený bunkr z dob studené války, který návštěvníkům nabízí jedinečný pohled do historie. Prohlídku největšího zpřístupněného bunkru ve střední Evropě můžete absolvovat každý víkend a ve vybrané všední dny.

Chcete se v létě zchladit, nebo naopak schovat před deštěm? Bunkr v Přáslavicích je otevřen veřejnosti v době letních prázdnin každý víkend i ve vybrané všední dny!

Pozůstatky studené války můžeme stále najít v různých koutech naší země. Jedním z takových míst je bunkr Přáslavice. Připomíná vyostřenou dobu, kdy křehký světový mír visel na vlásku.

Prohlídka bunkru Přáslavice představuje jedinečnou příležitost ponořit se do historie a zjistit, jak se Evropa připravovala na potenciální válečný konflikt.

Objevte největší zpřístupněný bunkr ve střední Evropě z doby studené války. Vejděte za 1,5 metru silné zdi do místností a chodeb, které byly až do nedávna přístupné jen s patřičnou bezpečnostní prověrkou.

Nasajte historii při procházce podzemím, která vás zavede do telekomunikačních sálů, kuchyní, místností pro obsluhu, záložních energetických zdrojů, filtračních a dekontaminačních komor a dalších zajímavých míst.

Tato prohlídka je nejen vzdělávací, ale i zábavná. Je to skvělá příležitost pro rodiny, skupiny přátel nebo jednotlivce, kteří mají zájem o historii, vojenství a technologie. Nebo kteří jsou jen přirozeně zvídaví.Související

Komentáře

Máte názor? Komentujte článek...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář