Solární multifunkční stojan ve Flora Food Parku

Ve Flora Food Parku v Olomouci byl nainstalován multifunkční stojan. Jeho využití ocení návštěvníci parků a obyvatelé města. Stojan je napájen solární energií a je vybaven řadou prvků, jako jsou zásuvky, USB porty, držáky pro telefony a nástroje pro opravy kol.


Novinkou ve Flora Food Parku mezi pavilony A a E v Olomouci, který je součástí areálu výstaviště Flora, je multifunkční stojan. Touto inovací se radnice Olomouce podílela na jeho nákupu a instalaci. Jak naznačují dostupné fotografie, jde o půlnoční prvenství pro město.

Jeho praktické využití bude jistě návštěvníky parků a obyvatele Olomouce potěšit.'Městská rada sleduje a hodnotí potenciální škody způsobené kamerovými systémy, aby byla vždy připravena reagovat. Pokud se stojan osvědčí jako účinný, plánujeme instalovat další v jiných částech města,' řekl náměstek primátora Miloslav Tichý.

Ekologicky šetrný cyklostojan je vyroben ze dřeva a je napájen solární energií, i když je vybaven i záložním zdrojem pro případ nepříznivého počasí. Nabízí řadu prvků přizpůsobených uživatelům, včetně 230 a 12 voltových zásuvek, USB portů, držáků pro telefony a tablety, kompresoru pro pneumatiky a nástrojů pro drobné opravy kol.

„Multifunkční stojan se stal dalším doplňkem gastrozóny Flora Food Park, což přispívá k dalšímu rozvoji této stále oblíbenější oblasti parku,' dodala ředitelka Výstaviště Flora Olomouc Eva Fuglůšková.


Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
Řemesko je OK

Hlavní zprávy